Nasza restauracja

Jedyna taka restauracja w Warszawie

Les Amis to pierwsza w Warszawie restauracja oferująca w swojej karcie dania alzackie. Wszechstronność kuchni alzackiej oraz jej swoiste podobieństwo do wielu rozwiązań kuchni polskiej powodują, że z jednej strony będziemy czuli się tu „jak w domu”, a z drugiej poznamy smaki zupełnie nowe i niezwykłe. Wnętrza restauracji to z jednej strony prostota i elegancja, z drugiej pełne uroku francuskie detale i wiele elementów z naturalnego drewna, nadające pomieszczeniom ciepło i kameralność. Poza umieszczoną na poziomie parteru częścią kawiarnianą, restauracja dysponuje 3 odrębnymi salami oraz własnym mini-browarem, który pozwala na produkcję piwa według sprawdzonej, alzackiej receptury.

Miejsce idealne na każdą okazję

Les Amis to restauracja idealna nie tylko dla biznesowej części Warszawy, ale także miejsce doskonałe na lunch, kawę, czy wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. Nie trzeba wyjaśniać, że francuska kuchnia będzie idealna także na romantyczną kolację przy świecach (które także przywozimy z Francji!).

Zapraszamy do odwiedzenia Les Amis – restauracji, którą tworzymy z sercem. Jesteśmy przekonani, że każda wizyta u nas będzie dla Państwa wyjątkowym przeżyciem i pozwoli nieco zapomnieć o warszawskiej codzienności. Zostańmy Przyjaciółmi!

Przewiń do góry